Oferta przeniesiona do archiwum

Karmello Chocolatier to powstała w 2010 roku polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, ręcznie produkowane wyroby czekoladowe, które dostępne są w sklepie internetowym oraz stacjonarnych sklepach firmowych. Posiadamy własną sieć sprzedaży detalicznej, którą rozbudowujemy, otwierając nowe punkty handlowe. Dynamiczny rozwój firmy wynika z naszego zamiłowania do czekolady.

Firma Karmello, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych, w związku z rozwojem sieci poszukuje pracowników na stanowisko:

Zastępca kierownika kawiarni
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Obowiązki:
  • Nadzór i współodpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie kawiarni we współpracy z kierownikiem punktu handlowego zgodnie ze standardami i procedurami firmy Karmello.
  • Realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych,
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta,
  • Kierowanie zespołem pracowników we współpracy z kierownikiem,
  • Motywowanie zespołu oraz organizacja czasu pracy.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem
  • Umiejętność motywowania pracowników,
  • Orientacja na wysoki poziom obsługi klienta,
  • Chęć rozwoju i umiejętność analitycznego myślenia,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia uzależniona od wyników)
  • Pracę w dynamicznym zespole.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"