Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Technik serwisu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0101
OBOWIĄZKI:
Obsługa serwisowa i naprawa urządzeń drukująco-kopiujących, instalacja, oraz konfiguracja urządzeń w sieciach komputerowych.Doradztwo w zakresie eksploatacji sprzętu i rozwiązywanie bieżących problemów serwisowych z klientami. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia.System jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00.Praca od pon do pt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie zawodowe, mile widziane wykszt. kierunkowe, uprawnienia SEP do 1kV, wiedza i umiejętności z zakresu elektroniki, informatyki, IT,doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej