Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta – międzynarodowego operatora logistycznego -prowadzi rekrutację na stanowisko:

T&E Accountant - Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
  • Rozliczanie podróży służbowych,

  • Odpowiedzialność za koordynację procesu i projektów w zakresie T&E,

  • Przegląd wniosków o zwrot kosztów, płatności zaliczkowe,

  • Wprowadzanie usprawnień i standaryzacja procesu T&E,

  • Zamknięcie miesiąca, zamknięcie roku,

  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi audytorami,

  • Współpraca z firmą outsourcingową.

Wymagania:
  • Dyplom z zakresu finansów lub rachunkowości,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności analityczne,
  • Wysoka motywacja, dbałość o szczegóły i dokładność przy jednoczesnym zachowaniu szerszej perspektywy.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Stałe godziny pracy w systemie I zmianowym : 8:00-16:00,
  • Możliwość kontynuacji umowy bezpośrednio pod pracodawcą po ok 6 m-cach, z dodatkowymi benefitami socjalnymi,
  • Rozwój zawodowy.

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)