Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Sprzedawca branży spożywczej
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/24/0474
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta, w tym przygotowywanie kawy i herbaty oraz ich sprzedaż- sprzedaż pamiątek i produktów z małej gastronomii- przyjmowanie dostaw oraz wprowadzanie ich na magazyn w systemie komputerowym- przygotowywanie towarów do sprzedaży poprzez drukowanie kodów kreskowych i oznaczanie nimi towarów- wyeksponowanie produktów w witrynach oraz półkach- obsługa kasy fiskalnej (kasowanie produktów, przyjmowanie zapłat, wydawanie reszty)- wydawanie paragonów- wystawianie faktur- zapewnienie klientowi możliwie pełnej informacji o sprzedawanych towarach- doradzanie klientom przy wyborze produktów- pomoc klientom w znalezieniu odpowiednich produktów- podawanie klientom i pakowanie wybranych produktów. * sytem równoważny, godziny pracy:9:00-17:00, 10:00-18:00, 11:00-19:00, 12:00-20:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów, umiejętność radzenia sobie pod presją czasu, budowanie dobry relacji z klientami, dbanie o prządek, zaangażowanie w wykonywaną pracę, punktualność, dobra organizacja czasu pracy

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie