Ogłoszenie numer: 6086190, z dnia 2021-12-10

Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Nittan Euro Tech Sp. z o.o.  nowoczesna, prężnie rozwijająca się japońsko - amerykańska spółka joint venture, działająca w branży motoryzacyjnej,  zajmująca się produkcją wysokiej jakości zaworów do silników samochodowych zatrudni Specjalistę ustawiacza.

Specjalista ustawiacz

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • naprawa i przezbrajanie maszyn
  • wymiany oprzyrządowania i części maszyn
  • podejmowanie inicjatyw rozwojowych
  • dbałość o BHP na maszynach
  • szkolenie pracowników
  • obsługa maszyn nowoczesnej japońskiej Linii NGV

Wymagania

  • zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn CNC
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatna opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet premiowania, np: premia produkcyjna, wakacyjna, świąteczna, obecnościowa, za zaangażowanie w pracy
  • szkolenia językowe
  • dofinansowanie do nauki
  • własny parking
  • mikołajkowe i świąteczne prezenty