Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 1992671, z dnia 2018-06-20

Firma produkcyjna z ponad 38-letnią tradycją, działająca
w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli,
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • wspieranie i doskonalenie zintegrowanego Systemu Zarządzania Marbet zgodnie z normą ISO 9001, oraz wymaganiami klientów;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, oraz u dostawców;
  • wspieranie pracowników w zakresie zrozumienia i przestrzegania wymagań Systemu Zarządzania Marbet: szkolenia wewnętrzne;
  • promowanie świadomości i wiedzy w zakresie SZM w firmie;
  • uczestniczenie w procesie zarządzania udokumentowaną informacją w firmie;
  • współpraca z zewnętrznymi audytorami oraz klientami podczas wizyt i audytów -wsparcie Pełnomocnika ds. ZJ;
  • wsparcie pracowników w zakresie rozwiązywania problemów i działań doskonalących;
  • bieżąca analiza i inicjowanie kart działań dot. realizacji wskaźników i celów w procesach -wsparcie Pełnomocnika ds. ZJ;
  • analiza i opracowywanie materiałów informacyjnych dla pracowników oraz dostawców w zakresie wymagań klientów;
  • nadzorowanie i wprowadzanie wymaganych raportów z testów oraz deklaracji do systemu Connect.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekiwać będziemy:
  • wykształcenia min. średniego - wykształcenie w zakresu narzędzi jakościowych/zarządzania jakością mile widziane;
  • praktycznej znajomości i doświadczenia na stanowisku związanym z Zarządzaniem Jakością opartym na wymaganiach ISO 9001:2015 - znajomość zagadnień Lean mile widziana
  • uprawnienia audytora wewnętrznego wg ISO 9001 mile widziane;
  • samodzielności w realizacji zadań, dobrej organizacja pracy
  • komunikatywności;
  • dobrej znajomości j. angielskiego - konieczność tłumaczenia specyfikacji klienta dla pracowników i dostawców;
  • dobrej znajomości programów typu World, Excell, power point;
  • dokładności i skrupulatność;
  • decyzyjności (umiejętności podejmowania samodzielnych trudnych decyzji również w sytuacjach stresowych);
  • kreatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.