Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług badawczo rozwojowych

dla motoryzacji, a stała współpraca z liderami branży i prawie 50-letnie

doświadczenie, zapewniają nam stabilną pozycję rynkową.

Obecnie do Działu Utrzymania Ruchu, do Zespołu Utrzymania Energetycznego

poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 3/BR/2021
Zadania na stanowisku:
  • Zabezpieczenie ruchu podległych urządzeń, maszyn, instalacji w zakresie elektrycznym, elektroniki i automatyki
  • Nadzór nad wykonywaniem okresowych przeglądów i remontów podległych urządzeń, sieci i instalacji
  • Nadzór nad eksploatacją, obsługą i konserwacją podległych urządzeń, maszyn i instalacji
  • Nadzór nad wykonywaniem okresowych sprawdzeń i pomiarów
  • Prowadzenie inwestycji i remontów, nadzór nad pracami firm zewnętrznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: inżynieria elektryczna, elektrotechnika, elektroenergetyka
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru urządzeń grupy I
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru urządzeń grupy II i III – będą dodatkowym atutem
  • Kreatywność w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i realizowania zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programów: Pakiet Office, AutoCAD itp.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie FCE C1 lub B2
  • Znajomość obowiązujących regulacji prawnych dotyczących instalowania i eksploatacji sieci i urządzeń energetycznych
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • Benefity: Fundusz Socjalny, karta Multisport, ubezpieczenie medyczne itd.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.