ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20 900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • diagnozowanie i realizowanie potrzeb szkoleniowych,
  • opracowywanie procedur personalnych,
  • uczestnictwo w projektach HR,
  • wsparcie Kierowników w tematach personalnych,
  • wsparcie w bieżących pracach administracyjnych działu.
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera – MS Word, MS Excel,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności,
  • kreatywności, zaradności,
  • optymizmu i pozytywnego nastawienia,
  • dyspozycyjności – gotowości do wyjazdów służbowych (1 dzień w tygodniu).
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.