Ogłoszenie numer: 4480845, z dnia 2021-04-30

Jesteśmy jednym z największych polskich sklepów golfowym. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie na elitarnym rynku produktów golfowych. Obecnie w związku z wejściem na rynek Czeskiej Republiki szukamy pracownika do spraw obsługi klienta internetowego, władającego językiem czeskim w stopniu umożliwiającym płynną komunikację.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Obsługa telefoniczna i elektroniczna klientów (telefon, mail oraz system CRM online)
  • Monitorowanie statusu realizacji zamówień i bieżące informowanie klientów
  • Sporządzanie dokumentacji w procesie obsługi klienta
  • Obsługa zwrotów, wymian i reklamacji
  • Współpraca z magazynem i logistyką
  • Raportowanie realizowanych zadań przełożonemu

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera na dobrym poziomie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i działania samodzielnie
  • Znajomość języka czeskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub z systemami CRM oraz umiejętności komunikacji sprzedażowej z klientem premium
  • Wiedza lub umiejętności z zakresu gry w golfa będą atutem, ale nie są wymagane, ponieważ gwarantujemy podstawowe szkolenie teoretyczne

Oferujemy

  • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość kontaktu z klientami z segmentu premium