Oferta przeniesiona do archiwum
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na Giełdzie
  • Jako dział Finansów oferujemy szerokie możliwości rozwoju, gdyż w ramach struktur posiadamy zarówno Kontroling, Podatki, Raportowanie, Kontrolę Kredytową, Skarbiec
  • Dział Finansów analizuje i rekomenduje najbardziej efektywne rozwiązania, których efekty widzimy w punktach sprzedaży
Specjalista ds. Księgowości i Rachunkowości
Miejsce pracy: Żywiec
Twoje zadania:
  • Aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia okresów księgowych
  • Prawidłowa identyfikacja zdarzeń gospodarczych, zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości i zasadami grupy
  • Zapewnienie kompletności i archiwizacja wymaganej dokumentacji dot. zdarzeń gospodarczych zgodnie z poleceniem przełożonego
  • Kontrolowanie dokumentów pod względem rachunkowym i merytorycznym
  • Przygotowywanie i weryfikacja poleceń księgowania
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami w celu wyjaśnienia niezgodności
  • Współpraca z innymi działami i centralą grupy przy projektach rozwojowych oraz w przygotowaniu procedur i opisu procesów
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
  • Okresowe uzgadnianie sald kont bilansowych oraz wynikowych
Czego poszukujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w zespole księgowości
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ścisłe
  • Praktycznej znajomości zasad rachunkowości
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, na poziomie min. B2
  • Skrupulatności, samodzielności, dużej odpowiedzialności
  • Pomysłowości i proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Pozytywnego nastawienia, chęci działania i uczenia się
Co możemy Ci zaoferować:
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich umiejętności
  • Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji itp.)
  • Bogaty pakiet szkoleń rozwojowych i merytorycznych
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole