Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sortowacz
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0822
OBOWIĄZKI:
Sortowanie produktów lub materiałów z uwzględnieniem celu sortowania np. przygotowanie do pakowania, magazynowania, transportu itp. Wyodrębnianie wybrakowanych produktów, dbanie o należyty stan techniczny urządzeń sortowniczych, przestrzeganie instrukcji eksploatacji urządzeń sortowniczych oraz przepisów BHP, ochrony ppoż. I ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy. Proponowane wynagrodzenie brutto 28.00 PLN/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane, konieczna gotowość do pracy trzyzmianowej i w różnych miejscach z dojazdem we własnym zakresie, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (praca w zespole rosyjskojęzycznym).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej