Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Robotnik budowlany - monter oznakowania dróg
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0232
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie samochodu, praca na drogach przy otwartym ruchu, montaż oznakowania pionowego (znaki), montaż oznakowania poziomego (malowanie pasów), montaż i utrzymanie oznakowania tymczasowego (tor), montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (np. radary). Praca w akordzie, w systemie trzyzmianowym (godziny ruchome) od poniedziałku do soboty, na terenie całego kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie (mechaniczne lub budowlane), wymagane posiadanie prawa jazdy kat. "B", uprawnień do kierowania ruchem. Konieczne posiadanie uprawnień spawalniczych do spawania elektrycznego, uprawnień operatora maszyn budowlanych, komunikatywna znajomość języka ukraińskiego (z uwagi na współpracę w brygadzie osób ukraińskojęzycznych), podstawowa znajomość języka polskiego, umiejętność montażu urządzeń.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej