Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Psycholog rodzinnej pieczy zastępczej
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/24/0472
OBOWIĄZKI:
- kwalifikacja kandydatów;- prowadzenie poradnictwa dla osób sprawujących pieczę zastępczą i ich dzieci oraz podopiecznych;-opiniowanie podopiecznych;- wspieranie koordynatorów;- przeprowadzanie badań psychologicznych kandydatów i rodzin zastępczych i sporządzanie opinii o predyspozycjach i motywacji;- wspieranie rodzin zastępczych.praca wg grafiku - zadaniowy system czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wymagane wyższe wykształcenie na kierunku psychologia; mile widziane doświadczenie zawodowe w poradnictwie rodzinnym; dobra organizacja pracy, empatia, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność, opanowanie.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie