Oferta przeniesiona do archiwum

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Projektant / Konstruktor
Nr ref.: PM/06/KJ/2019
Obowiązki:
  • wykonywanie prac związanych z konstrukcją mostów i lub obiektów przemysłowych,
  • wykonywanie modeli obliczeniowych konstrukcji,
  • wykonywanie projektów próbnego obciążenia konstrukcji mostowych,
  • sporządzanie rysunków konstrukcyjnych CAD do projektów budowlanych jak i wykonawczych,
  • sporządzanie obliczeń oraz notatek obliczeniowych dla konstrukcji przęseł mostów (żelbetowych, sprężonych, stalowych, zespolonych stalowo - betonowych), przyczółków, filarów, posadowienia pośredniego i bezpośredniego, konstrukcji oporowych,
  • inwentaryzacja obiektów mostowych.
Wymagania:
  • minimalnie ukończone studia I stopnia na kierunku Budownictwo (specjalność Mosty), dobra znajomość programu AutoCAD,
  • min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji mostowych,
  • znajomość Word, Excel,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych uprawnień.
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy połączoną z szeregiem dodatkowych profitów pozapłacowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).