Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora/Lidera Projektu w zakresie realizacji projektów automatyki przemysłowej. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Project Leader
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 3/08/2020/AM
Główne zadania:
  • zarządzanie działaniami związanymi z projektami w zakresie przygotowywania i uruchamiania oprogramowania dla sterowników PLC z uwzględnieniem czasu realizacji, kosztów oraz jakości,
  • przygotowywanie uzgodnień projektowych, harmonogramu realizacji projektu oraz nadzór nad jego wykonaniem,
  • bieżące raportowanie statusu projektu do dyrekcji,
  • kierowanie zespołem projektowym,
  • współpraca z klientami oraz podwykonawcami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. automatyka i robotyka, elektrotechnika, zarządzanie projektami),
  • doświadczenie w pracy z projektami dotyczącymi uruchamiania oprogramowania dla sterowników PLC,
  • znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektem (MS Project lub inne),
  • predyspozycje liderskie,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.