Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży Automotive która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / Monter
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Składanie nagłówków i podłokietników do aut różnych marek
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
Wymagania:
  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły, staranność
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • PRACA OD ZARAZ
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premie uznaniowe oraz zespołowe
  • Paczki świąteczne oraz karty przedpłacowe
  • Program poleceń CV
  • Z Żywca jeździ bus (PRYWATNY), którym można dojechać pod zakład

h3
  • Pracownik produkcji

    ManpowerGroup

    Opublikowano: 2024-09-04

    śląskie Cieszyn
  • Robotnik na produkcji

    WORKPOL Sp. z o.o.

    Opublikowano: 2024-08-17

    śląskie Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji / Monter

    Opublikowano: 2024-08-15