Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik pomocniczy produkcji, magazynu i logistyki
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/24/0855
OBOWIĄZKI:
Produkcja wyrobu zgodnego ze specyfikacją, wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych oraz wymogami procesu technologicznego, dokładanie materiału po otrzymaniu dostawy, przyjmowanie, przechowywanie oraz wydawanie materiału, zapewnienie materiału do produkcji, tworzenie dokumentów wysyłkowych, kompletowanie wysyłki, oznakowanie gotowych produktów, zgłaszanie braków w wyrobach gotowych, informowanie przełożonych o występujących problemach logistycznych, dzienne inwentaryzacje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : język angielski mile widziany w celu kontaktu z brygadzistami i koordynatorami mówiącymi w języku angielskim

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

  • Pracownik pomocniczy produkcji i magazynu

    Opublikowano: 2024-08-26

    śląskie Skoczów

    Opublikowano: 2024-08-19