Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik pomocniczy produkcji, magazynu i logistyki
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/24/0830
OBOWIĄZKI:
produkcja wyrobu zgodnego ze specyfikacją, wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych oraz wymogami procesu technologicznego, dokładanie materiału po otrzymaniu dostawy, przyjmowanie, przechowywanie oraz wydawanie materiału, zapewnienie materiału do produkcji, tworzenie dokumentów wysyłkowych, kompletowanie wysyłki, oznakowywanie gotowych produktów, zgłaszanie braków w wyrobach, informowanie przełożonych o problemach logistycznych, dzienne inwentaryzacje, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Inne] : język angielski -mile widziany w celu kontaktu z koordynatorem w języku angielskim

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie