Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomocnik na produkcji
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/24/0989
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze przy obsłudze wtryskarek oraz innych maszyn, wyjmowanie produktu z maszyny, kontrola jakości (wzrokowa). Praca w Czechowicach-Dziedzicach, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 40 godzin tygodniowo, według potrzeb zleceniodawcy (od poniedziałku do niedzieli w godz. pomiędzy 6.00 a 24.00). Proponowane wynagrodzenie 28,10 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagany minimum tydzień doświadczenia w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn. Konieczna umiejętność obsługi wtryskarki, posiadanie zdolności manualnych, brak przeciwwskazań do pracy stojącej oraz związanej z dźwiganiem w przewidzianych normach.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej