Pomocnik montera ogniw i baterii
Bielsko-Biała

opis stanowiska

Ważne jest dla Ciebie wysokie wynagrodzenie? Mamy idealną ofertę! Obecnie dla naszego Klienta, będącego producentem rozwiązań z obszaru energii zmagazynowanej, poszukujemy pracowników na Wydział Montowni oraz Płyciarni.

oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (24,58 zł brutto/godz. na start, a po 3 miesiącach 25,49 zł brutto/godz.)
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop)
  • codzienne posiłki
  • dodatki płacowe: dodatek do pracy w systemie IV-brygadowym, 5% dodatku do II zmiany i 20% dodatku do zmiany nocnej (liczone w oparciu o wynagrodzenie minimalne), 100% płatna praca w niedzielę i święta
  • premię uznaniową (do 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego)
  • premię efektywnościową (50 zł brutto/miesiąc)
  • możliwość przystąpienia do programu Randstad PLUS (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, zniżki na zakupy)
zadania
  • montaż gotowych akumulatorów i baterii
  • obsługa pieców do wypalania ogniw

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie IV-brygadowym (8h/dobę)
  • chęci podjęcia pracy od stycznia 2021
  • doświadczenia w pracy na produkcji
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47