Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20.800 pracowników w 178 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku :

Pakowacz
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • obsługa pakowaczki- pakowanie produktów
  • transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce
  • właściwe oznaczenie opakowań
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego