Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Optyk okularowy
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/21/0873
OBOWIĄZKI:
dokonywanie pomiarów oftalmicznych za pomocą stereometru, oftalomometru, frontofokometru, kasety okulistycznej, tablic testowych itp. oraz przeprowadzanie badań komputerowych wzroku;dobieranie szkieł okularowych lub soczewek kontaktowych, korygujących wady wzroku (dalekowzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm, zez ukryty i inne), na podstawie własnych pomiarów lub recepty lekarza okulisty;dobieranie pomocy wzrokowych i okularów specjalnych oraz montowanie szkieł okularowych do okularów słuchowych;dobieranie opraw okularowych na podstawie pomiaru rozstawienia źrenic, szerokości osadzenia nosa, szerokości czaszki, mocowanie i sprawdzanie ustawienia szkieł w oprawie;wykonywanie wszelkich napraw różnych typów okularów;wykonywanie przyrządów i aparatów optycznych oraz pomocy wzrokowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu