Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/1394
OBOWIĄZKI:
Praca przy obsłudze maszyn do cięcia, frezowania, szczotkowania, formowania i myjek do odtłuszczania rur, praca naprzemienna przy obsłudze następujących maszyn: myjek ultradźwiękowych, dziurownic, lutownic indukcyjnych, spawarek typu TIG, lutownic płomieniowych, stanowisk spawania metodą MAG, MIG i TIG, spawarki laserowej, wkrętarek, ściskarek, giętarek, testów szczelności, obkurczarek, maszynek do cięcia węża, maszynek do cięcia siatki, oraz inne wskazane w zakresie obowiązków . Praca w Hutchinson Poland w zakładzie w Bielsku-Białej oraz w Mazańcowicach 1049, z pracownikiem będzie zawierana umowa o pracę tymczasową z Agencją Zatrudnienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi myjek ultradźwiękowych, dziurownic, lutownic indukcyjnych, spawarek typu TIG, lutownic indukcyjnych, lutownic płomieniowych.Umiejętność obsługi maszyn do cięcia frezowania, szczotkowania, formowania i myjek do odtłuszczania rur, umiejętność pracy naprzemiennej przy obsłudze.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej