Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/2930
OBOWIĄZKI:

Obsługa, nadzór i kontrola pracy frezarek, zakładanie odpowiednich narzędzi, prowadzenie lub kontrola obróbki, kontrola za pomocą sprawdzianów obrabianych detali, konserwacja powierzonej obrabiarki Umowa o pracę naczas określony, system dwuzmainowy w godz.: 6.00-14.00-22.00 od pn. do pt. Oferta pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, powyżej 30 roku życia, kwalifikujących się do projektu RPO

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, znajomość rysunku technicznego, co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC ze sterowaniem Heindehain.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej