Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/21/1603
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie montażu instalacji wodociądowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnychmontowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych, urządzeń do pomiaru cisnienia, przepływu wody, gazu, przewodów kanalizacyjnych,wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową sieci oraz montażem instalacji sanitarnych,wykonywanie robót związanych z konserwacją, naprawą i modernizacją sieci oraz instalacji sanitarnychprzeprowadzenie kontroli szczelności i drożności instalacji sanitarnychukładanie, łączenie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowemile widziane 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie