Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Młodszy specjalista/specjalista chemik
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/12501
OBOWIĄZKI:
- czynny udział w opracowywaniu i walidacji metod analitycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami- przygotowywanie próbek do analizy, roztworów i odczynników- samodzielna obsługa aparatury badawczej (chromatografy, spektrofotometr, TOC) i drobnego sprzętu laboratoryjnego, praca w systemie DPL- przygotowywanie planów i sprawozdań z badań- opracowywanie Standardowych Procedur Operacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Chemik (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe: chemiczne, 1 rok doświadczenia zawodowego, znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.Obowiązki:- czynny udział w opracowywaniu i walidacji metod analitycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami- przygotowywanie próbek do analizy, roztworów i odczynników- samodzielna obsługa aparatury badawczej (chromatografy, spektrofotometr, TOC) i drobnego sprzętu laboratoryjnego, praca w systemie DPL- przygotowywanie planów i sprawozdań z badań- opracowywanie Standardowych Procedur Operacyjnych[Zgłoszenia: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl]

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy