Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

POSZUKUJEMY:

Menedżer Oddziału
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • Wsparcie firmy w zarządzanie Oddziałem
  • Obsługa klientów – możliwość własnej sprzedaży
  • Wsparcie w dbałości o jakość pracy Oddziału
  • Zarządzanie Zespołem Pracowników
  • Budowanie relacji z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Wsparcie w zapewnieniu funkcjonowania Oddziału zgodnie z obowiązującymi Procedurami
Wymagamy:
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w obszarze finansów / sprzedaży produktów finansowych
  • Nastawienia na osiąganie założonych celów
  • Umiejętności motywowania i inspirowania zespołu
  • Otwartości na zmiany, kreatywność, skuteczność
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione do osiąganych wyników sprzedaży
  • Samodzielność i decyzyjność w zakresie zajmowanego stanowiska
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce
  • Wsparcie w rozwoju biznesu
  • Szkolenia managerskie
  • Sesje rozwojowe z Certyfikowanymi Trenerami Biznesu i Coachami
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Dostęp do benefitów pracowniczych
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków