Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Magazynier
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/21/0850
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych;rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą;prawidłowe oznakowanie składowanych towarów;przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań;utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych: przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż.;prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi;czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych; wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów;uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/ nadwyżek ilościowych;ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone mu towary i środki;nadzór nad pracą osób zatrudnionych w magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu