Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2280763, z dnia 2019-02-12

Work Service S. A.

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Magazynier (m/k)

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Nr Ref.: 1/2019

Opis stanowiska

  • przyjęcia i wydawanie materiałów,
  • przewożenie materiałów wewnątrz zakładu.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

  • umowę o prace tymczasową; odprowadzane są wszystkie składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne,
  • pracę w systemie III zmianowym do poniedziałku do piątku,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
  • pracę na magazynie w renomowanym amerykańskim koncernie z branży
  • elektrycznej,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji istnieje możliwość negocjowania stawki, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników,
  • stołówkę zakładową,
  • linia autobusowy numer 10 i 20,
  • bus pracowniczy JM Bus z Żywca,
  • odzież roboczą.