Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Elektryk w zakresie realizacji usług dla branży produkcyjnej, energetycznej i kolejowej. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Lider Zespołu Elektryków
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 2/08/2020/AM
Główne zadania:
  • nadzór nad pracami elektrycznymi (m.in. montaż okablowania, szaf sterowniczych),
  • przygotowanie realizacji projektu, takich jak przedmiarów i obmiarów robót elektrycznych, harmonogramów prac,
  • współpraca przy tworzeniu ofert,
  • prowadzenie robót elektrycznych zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu,
  • nadzór nad kilkuosobowym zespołem elektromonterów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe jako elektryk,
  • predyspozycje liderskie,
  • znajomość aparatury używanej w układach automatyki,
  • wyobraźnia techniczna,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.