Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Księgowy GL z językiem włoskim
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Na potrzeby Centrum Usług Wspólnych naszego Klienta działającego w branży automotive, poszukujemy Kandydata gotowego objąć stanowisko Księgowego.

Zakres zadań:

  • księgowanie oraz kontrola operacji w zakresie Księgi Głównej,
  • uzgadnianie kont księgowych,
  • prowadzenie rejestru środków trwałych wraz z ich amortyzacją,
  • uzgadnianie sald intercompany,
  • przygotowanie kont na potrzeby zamknięciowe,
  • współpraca z doradcą podatkowym dla zapewnienia poprawności rozliczeń,
  • udział w bieżących projektach.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe w księgowości w ramach GL,
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego,
  • dobra znajomość angielskiego,
  • zaawansowana obługa MS Excel,
  • znajomość procesów księgowych w centrach usług wspólnych jest mile widziana.
Informacje dodatkowe:
  • bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne,
  • zapewnione miejsce parkingowe w centrum Bielska- Białej,
  • możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych,
  • szansa rozwoju w ramach międzynarodowego, globalnego centrum finansowego.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".