Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Koordynator do spraw produkcji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0602
OBOWIĄZKI:
Tworzenie planów realizacji usług dla kontrahentów długo- i krótkookresowych, zapewnienie stałej obsługi stanowisk pracy, przygotowanie raportów dedykowanych w programach, np. Excel, kontrola pracy liderów, motywowanie i szkolenie pracowników. Praca w ramach umowy-zlecenie, w ilości 40 godz./tyg. Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł brutto na godzinę. Praca w Bielsku-Białej (dwie lokalizacje).
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane zdolności przywódcze, dyspozycyjność, dobra znajomość języka ukraińskiego z uwagi na konieczność komunikacji ze współpracownikami oraz podstawowa języka angielskiego. Mile widziane wykształcenie średnie oraz doświadczenie w zawodzie.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej