Oferta przeniesiona do archiwum

Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr referencyjny: śląskie
Obowiązki:
  • Inicjowanie i podejmowanie działań pro-sprzedażowych
  • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Przygotowywanie rozwiązań i ofert dla Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Udział w szkoleniach
  • Dbałość o etykę zawodową, oraz o dobry wizerunek firmy
Jeśli jesteś osobą, która:
  • Posiada wykształcenie co najmniej średnie
  • Jest otwarta na kontakt z ludźmi
  • Ma doświadczenie w sprzedaży / obsłudze Klienta (dodatkowy atut)
  • Podchodzi do swoich obowiązków z pasją i zaangażowaniem
  • Jest przedsiębiorcza i zaradna
  • Cechuje się nienaganną kulturą osobistą oraz etyką zawodową
  • Nigdy niebyła karana prawomocnym wyrokiem sądu

To wyślij do nas swoją aplikację!

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Motywujące premie
  • Możliwość realnego awansu w strukturze firmy
  • Niezbędne szkolenia przygotowujące do pracy w zawodzie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w nowoczesnym biurze z ciekawymi ludźmi