Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kierowca kat. b do 3,5 tony
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1002
OBOWIĄZKI:
Jazda samochodem dostawczym do 3,5 T, rozładunek towaru, załadunek towaru, wypełnanie dokumentów transportowych, wypełnianie dokumentów celnych. Praca w wymiarze 1/2 etatu na trasach międzynarodowych (wyjazdy 2 lub 3 tygodniowe). Proponowane wynagrodzenie 1400 zł miesięcznie + delegacje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane minimum 2 miesiące doświadczenia na proponowanym stanowisku, posiadanie prawa jazdy kat. "B". Konieczna komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego niepotwierdzona egzaminem, gotowość do służbowych wyjazdów 2-3 tygodniowych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej