Oferta przeniesiona do archiwum

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Dyrektor Techniczny
Nr ref.: FM/KJ/06/2019
Obowiązki:
  • Zorganizowanie zespołu/pionu technicznego dla nowo powstałego szpitala ogólnego 400 łóżek
  • Opracowywanie procedur zarządczych (efektywność i wydajność personelu), monitorowanie i kontrola ich skuteczności, ew. weryfikacja
  • Kontrola i nadzór pracy działu do spraw technicznych
  • Nadzór i koordynacja całokształtu technicznej strony procesów i przedsięwzięć szpitala w tym obsługi, m.in:
    • zaplecza technicznego szpitala
    • specjalistycznego sprzętu medycznego
    • systemów IT oraz oprogramowania i urządzeń komputerowych, wykorzystywanych w technologii medycznej, zapleczu technicznym, administracji otc.
    • floty samochodowej, parkingów
    • koordynacja, przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, z zakresu obsługi sprzętu i technologii, wykorzystywanych w szpitalu.
Wymagania:
  • Wykształcenie - wyższe techniczne
  • Posiadanie doświadczenia w zakresie obsługi technicznej obiektów służby zdrowia (szpitale ogólne 400 łóżek i powyżej) w tym na stanowisku kierowniczym
  • Posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim
  • Organizowania pracy własnej i podległego personelu
  • Znajomość sprzętu oraz technologii, stosowane w szpitalnictwie, ewentualnie posiadać stosowne certyfikaty, jeśli takie są w danym przypadku wymagane
  • Umiejętności analityczne i numeryczne, oraz obsługa komputera na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny wymiar godzin
  • Podjęcie obowiązków jeszcze w trakcie realizacji budowy (lipiec- sierpień 2019)
Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).