Ogłoszenie numer: 4135597, z dnia 2021-01-25

P.U. VIP Dental Clinic s.c.

W VIP Dental Clinic zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym.

Asystent stomatologiczny / Asystentka stomatologiczna

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • przygotowanie stanowiska pracy do zabiegów, w tym dezynfekcja pomieszczeń, przygotowanie instrumentarium i materiałów do zabiegu
  • przygotowanie pacjenta do zabiegu
  • asystowanie przy zabiegu
  • sprzątanie miejsca pracy po zabiegu
  • dezynfekcja, mycie i sterylizacja narzędzi
  • komunikacja z pracownikami rejestracji/recepcji
  • komunikacja z pacjentem
  • rejestrowanie pacjentów

Wymagania

  • dwuletnie doświadczenie na tym stanowisku pracy
  • umiejętność pracy na 4 ręce
  • asysta przy wszystkich rodzajach zabiegów - także z zakresu chirurgii
  • wysoka kultura osobista
  • empatia

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pacjenci tylko prywatni
  • narzędzia niezbędne do pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • pracę na umowę o pracę w systemie zmianowym (tydzień/tydzień), w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie do ustalenia 2800 - 5000 Brutto

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN