Oferta przeniesiona do archiwum
Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego w Centrum Bankowości Korporacyjnej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: AS/KD/KK/2019/08/02
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie oraz analiza formalno-prawna i merytoryczna dokumentacji związanej z obsługą Klienta z segmentu dużych firm
  • Wspieranie Doradców Klienta Korporacyjnego w zakresie obsługi Klienta oraz sprzedaży produktów bankowych
  • Monitorowanie oraz bieżąca analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej Klienta
Nasze oczekiwania:
  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w instytucji finansowej takiej jak bank
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej oraz rachunkowości
  • Proaktywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Znajomość j. angielskiego - poziom B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy