Monter płyt karton/gips we Francji

Kontakt:

Aleksandra

E-mail: praktyka@europajob.pl

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Monter płyt karton / gips
Miejsce pracy: Francja, rejon Alp Francuskich
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Oferujemy:
– polską umowę o pracę
– wynagrodzenie około 2700 € – 3000 € netto
– płatne nadgodziny o 25% i 50 % więcej
– darmowe zakwaterowanie
– zwrot kosztów odzieży roboczej do 300 zł, zwrot za badania medycyny pracy
– udział w kosztach dojazdu do Francji 100 €
– pomoc w załatwieniu formalności oraz transportu do Francji
– darmowe, zorganizowane dojazdy do pracy
– możliwość długiej współpracy
– opiekę polskojęzycznego koordynatora

Zakres obowiązków:
– montaż płyt karton/gips
– wykonywanie sufitów podwieszanych
– stawianie stelaży
– montaż ścianek działowych

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– samodzielność i dokładność w wykonywanych pracach
– znajomość systemów francuskich (plaster miodu, dublage itd.)
– mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: aleksandra.augustyn@europajob.pl
lub kontakt pod numerem: 795 993 110

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.