Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0331
OBOWIĄZKI:
przyjęcie zamówienia i zapoznanie się z dokumentacją techniczną montażu wyrobu;kompletowanie, pakowanie oraz magazynowanie elementów do montażu;transportowanie elementów i akcesoriów do montażu;dobieranie oraz przygotowanie urządzeń, narzędzi i materiałów do montażu: wiertarek, pilarek, młotków, kielni, zaprawy murarskiej, płyt gipsowo-kartonowych, mas uszczelniających itp.;dokonywanie obmiaru robót montażowych;przygotowanie otworów do montażu stolarki budowlanej: ich poszerzanie, wygładzanie itp.;montowanie elementów i podzespołów stolarki budowlanej;obróbka drzwi i okien płytą gipsowo-kartonową, zaprawą murarską, masami spoinowymi i uszczelniającymi, listwami maskującymi itp.;wykończenie montowanego wyrobu: tynkowanie, malowanie i uszczelnianie;montowanie okuć metalowych: klamek, zawiasów, uchwytów itp.;regulacja zamontowanych wyrobów;pozostawienie miejsca montażu stolarki budowlanej w porządku i czystości;dokonywanie wymiany starych wyrobów stolarki budowlanej na nowe;posługiwanie się narzędziami murarskimi, masami spoinowymi i uszczelniającymi oraz innymi materiałami wykończeniowymi;zapoznanie klienta z obsługą i konserwacją wyrobu oraz zabezpieczeniem przed wpływami zewnętrznymi;przestrzeganie zasad i przepisów bhp i ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

h3
  • Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

    Opublikowano: wczoraj

    śląskie Cieszyn
  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

    śląskie Skoczów
  • Monter aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki

    Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

    Opublikowano: 2024-05-10

    śląskie Pszczyna