Szlifierz Uniwersalny – praca od zaraz!

Kontakt:

+48515103720

E-mail: info.techniczni@eurowork.net.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.
Dla naszego Klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SZLIFIERZ UNIWERSALNY

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Obowiązki:
– Obsługa maszyn konwencjonalnych, w tym szlifierek do wałków, otworów i płaszczyzn
– Dbałość o stan maszyn, narzędzi i sprzętu oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy
– Przestrzeganie zasad BHP i ochrony przeciwpożarowej na miejscu pracy
– Sumienne i terminowe wykonanie powierzonych zadań, dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy

Wymagania:
– Wykształcenie: co najmniej zasadnicze zawodowe (preferowane kierunki związane z – obróbką skrawaniem)
– Znajomość obróbki metali
– Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
– Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
– Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
– Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
– Dodatkowe umiejętności (mile widziane):
– Uprawnienia na żurawia lub suwnicę sterowaną bezprzewodowo, konieczne do obsługi maszyn

Co możemy Ci zaoferować?
– Umowę o pracę z atrakcyjną stawką
– Stabilne zatrudnienie na pełen etat
– Prace w systemie 2 zmianowym bądź 3 zmianowym
– Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje
– Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu
– Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
– Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476