Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Stażysta ds. Lean Manufacturing z językiem włoskim [umowa o pracę]

Kontakt:

B3

E-mail: rekrutacje@sistema.com.pl

BCUBE Sp. z o. o.
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Stażysta ds. Lean Manufacturing z językiem włoskim [umowa o pracę] Miejsce pracy: Bieruń, Turyńska 135

Zakres obowiązków:
•Wspieranie zespołów projektowych w celu poprawy wskaźników procesowych
•Przygotowywanie analiz i raportów dot. wyników produkcyjnych i jakościowych
•Aktualizacja bazy wniosków innowacyjnych
•Prowadzenie planów działań prac zespołów projektowych
•Udział w spotkaniach mających na celu analizę i rozwiązywanie problemów

Wymagania:
•Student ostatniego roku lub absolwent studiów technicznych
•Zainteresowanie procesami produkcyjnymi i logistycznymi (wcześniejsze praktyki będą dodatkowym atutem)
•Dobra znajomość języka włoskiego oraz pakietu MS Office
•Pracowitość, sumienność i dokładność
•Mile widziana znajomość narzędzi WCM/LEAN: 4M, Kaizen, 5 Why, 5S, VSM
•Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszary TSL

Co oferujemy naszym pracownikom:
•Półroczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie na poziomie 3500 pln brutto/m
•Gwarancję dalszego zatrudnienia po odbyciu stażu
•Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego zakładającą wzrost kompetencji ,udział w szkoleniach zewnętrznych, zwiększanie zakresu obowiązków jak odpowiedzialności oraz wynagrodzenia
•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
•Możliwość przystąpienia do PPK
•Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość realizacji projektów na terenie Polski, Niemiec, Włoch i Francji

Prosimy aby osoby zainteresowane ofertą wysłały aktualne CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.
•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.