Sprzątaczka biurowa, pracownik sprzątający w Bielsku Białej

Kontakt:

ARMA

E-mail: rekrutacja@armakrosno.pl

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Sprzątaczka biurowa, pracownik sprzątający w Bielsku Białej

Opis stanowiska:

– utrzymanie czystości na biur, hal itd na pół etatu lub cały etat,

– godziny pracy do ustalenia z kierownikiem obiektu

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

– pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, wynagrodzenie 1505 brutto lub 3010 brutto,

– zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM , możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy, Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 78*****07