Specjalista ds. Turystyki -Przedstawiciel Handlowy

Kontakt:

Małgorzata Budniok

Awertour Sp. z o.o.

E-mail: kontakt@awertour.eu

Biuro Podróży z wieloletnią tradycją na rynku zarówno polskim jak i słowackim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworzymy bogatą ofertę wyjazdów pielgrzymkowych, aktywnych, wyjazdów dla dzieci i młodzieży, kilkudniowych city break’ów, podróży na specjalne zamówienie.Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą firm – rezerwacją i kupnem biletów lotniczych, hoteli, transferów, obsługa podróży biznesowych czy organizacja wyjazdów integracyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osobę na stanowisko: Specjalista ds. turystyki – Przedstawiciel Handlowy

JEŻELI:
• techniki sprzedażowe nie są Ci obce, dobrze czujesz się w sprzedaży
• jesteś nastawiony/-a na naukę i współpracę,
• Twoją pasją jest turystyka lub/i masz doświadczenie w branży turystycznej,
• jesteś komunikatywny/-a i lubisz rozmawiać przez telefon,
• lubisz pracę zadaniową na jasno określonych celach,
• swobodnie poruszasz się i z łatwością wyszukujesz dane w Internecie,
• znasz obsługę pakietu MS Office (Word, Excel)
• znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (mile widziana znajomość drugiego języka obcego)
• posiadasz prawo jazdy kat. B.

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• tworzenie kompleksowej oferty dla klienta grupowego oraz indywidualnego,
• budowanie i utrzymywanie stałych relacji z nowymi oraz obecnymi klientami,
• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
• obsługa stron internetowych oraz tworzenie ofert,
• bieżące prace biurowe.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat (Pn – Pt)
• miła atmosfera pracy
• możliwość wyjazdów krajowych i zagranicznych
• stałe wynagrodzenie oraz system prowizji i bonusów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kontakt@awertour.eu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego procesu rekrutacji i innych prowadzonych przez Awertour Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”