Spawacz, ślusarz, malarz/tapeciarz, hydraulik, elektryk, operator CNC

Kontakt:

Expateam

E-mail: marlena.plawiak@expateam.com

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowiskach:
– spawacz
– ślusarz
– malarz/tapeciarz
– hydraulik
– elektryk
– operator maszyn CNC

Praca w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec uzależniona od aktualnego zapotrzebowania oraz umiejętności i doświadczenia kandydata do pracy.

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w miejscu pracy.
Doświadczenie w pracy w zawodzie.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę.
Wynagrodzenie w wysokości od 13,00 do 15,00 EUR netto/1 godz. pracy w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego oraz stopnia znajomości języka niemieckiego + dietę.
Dodatki świąteczne i urlopowe.
Bezpłatne zakwaterowanie – pokoje 1-osobowe.
Możliwość nadgodzin.

Zainteresowane osoby prosimy o:
Przesyłanie CV drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 536 253 497 lub 570 212 654 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową Expateam z siedzibą w Zgorzelcu, ul. Armii Krajowej 51A w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.