Ślusarz narzędziowy

Kontakt:

Kadry

E-mail: rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy

Opis stanowiska:

– prace ślusarskie przy formach
– montaż i naprawy form wtryskowych
– montaż i naprawa form rozdmuchowych

Wymagania:
– umiejętność pracy w zespole
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
– możliwe zatrudnienie osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem
– wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe

Oferujemy:
– umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji
rynkowej
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
– dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice)
– świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod
gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)