Senior Angular Developer

Kontakt:

Kamil Kaszycki

E-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Senior Angular Developera

Miejsce pracy: ZDALNIE

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI
Zespół developerów: 13 osób – firma systematycznie powiększa swój zespół

O projekcie:

Firma pracuje nad projektem platformy Low-Code, która ma być wykorzystywana przez zespoły konsultantów/programistów biznesowych definiujących aplikacje dla klientów wielu branża (bankowość, ubezpieczenia, procesy produkcyjne i logistyczne). Platforma ostatecznie będzie produktem SaaS, ale obecnie firma skupia się nad optymalizacją procesów wytwarzania oprogramowania, podniesieniem bezpieczeństwa i skalowalności poprzez definiowanie specjalizowanych mikroserwisów oraz migrację CI/CD na platformę docker/kubernetes.

Zakres obowiązków:

-Tworzenie nowych funkcjonalności w ramach nowych mikro-frontendów
Refactor istniejącego rozwiązania w kontekście podziału na zamknięte moduły funkcjonalne i technologiczne
-Optymalizacja wywołań usług REST
-Poprawa skalowalności rozwiązania
-Ciągła poprawa jakości i bezpieczeństwa projektowanej platformy

Wymagania:

-Doświadczenie zawodowe związane z Angularem – minimum w wersji 11
-Bardzo dobra znajomość Bootstrap
-Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o TypeScript
-Znajomość bibliotek komponentów Kendo/Material/PrimeNG
-Znajomość j. angielskiego B1-B2

Od pracodawcy otrzymasz:

-Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia: do 20 000 zł netto (B2B)
-Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb – Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy (Pon. – Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)
-Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności – praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
-Możliwość realizowania własnych pomysłów
-Dofinansowanie do szkoleń
-Karta Multisport
-Ubezpieczenie na życie