Sales and marketing manager

Kontakt:

Paulina

E-mail: biurocnre@gmail.com

Jesteśmy renomowaną i stabilną marką produktów z betonu architektonicznego. Funkcjonujemy z powodzeniem na rynku polskim i zagranicznym od 2010.

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby do prowadzenia i zarządzania działaniami marketingowymi i sprzedażowymi marek Artis Visio i Voglio.

Zakres obowiązków:

Działania marketingowe :

– planowanie i koordynacja działań marketingowych

– prowadzenie bieżących działań marketingowych w obszarze social media

– projektowanie i wdrażanie materiałów reklamowych, opracowanie projektowe i graficzne wzorów

produktów

– nawiązywanie długotrwałych relacji i budowa wizerunku marek w kontaktach z architektami i dystrybutorami.

– udział w rozwoju portfolio produktów

Działania sprzedażowe:

– rozwój sieci sprzedaży marek Artis Visio i Voglio na rynku

– ofertowanie produktowe, prowadzenie sprzedaży z klientem indywidualnym i dystrybutorami

– projektowanie warsztatowe, rysunki techniczne, rozczytywanie projektów architektonicznych i projektów wnętrz pod kątem obsługi zapytań.

– doradztwo techniczne

Nasze oczekiwania :

– wykształcenie wyższe, wskazane kierunkowe- architektura, architektura wnętrz, budownictwo

– umiejętność obsługi programów środowiska CAD, MS office, PS lub Corell,

– znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

– bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych

– dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

– prawo jazdy kat. B

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy :

– miejsce pracy w showroom Bielsko Biała.

– praca stacjonarna 8-16

– umowa o pracę

-wynagrodzenie podstawowe plus premiowanie

– pakiet medyczny