Rejestratorka medyczna

Kontakt:

Piotr Byner

E-mail: biuro@fizjomed.bielsko.pl

FIZJOMED Profesjonalna rehabilitacja – największa sieć gabinetów fizjoterapii na Podbeskidziu (ponad 10 lat na rynku) wraz z prężnym rozwojem firmy zatrudni do swojego młodego dynamicznego zespołu:

REJESTRATORKĘ MEDYCZNĄ

Zakres obowiązków:

– Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami – aktywne zarządzanie grafikiem wizyt,
– Opieka nad pacjentami, udzielanie kompleksowych informacji na temat funkcjonowania placówki i świadczonych usług medycznych,
– Współpraca z personelem medycznym,
– Prowadzenie dokumentacji i korespondencji,
– Dbanie o porządek i organizację pracy rejestracji,
– Lokacje rotacyjnie: gabinety Bielsko-Biała, Czechowice-Dz., Kozy.

Czego oczekujemy:

– Umiejętności budowania relacji z pacjentem,
– Współpracy w zespole,
– Otwartości na kontakt z ludźmi i empatii,
– Silnej motywacji do pracy oraz zaangażowania,
– Wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy pod presją czasu,
– Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane,
– Doskonałych umiejętności organizowania pracy własnej,
– Biegłej obsługi komputera,
– Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie,
– Umowę o pracę/umowę zlecenie;
– Pracę zmianową 8h na pełen etat (pn-pt, 8-20),
– Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie swojego CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres biuro@fizjomed.bielsko.pl.

Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.