Przedstawiciel handlowy – oświetlenie

Kontakt:

Krzysztof Jamróz

MILE Sp. z o. o.

E-mail: rekrutacja@mile.info.pl

Firma z branży oświetleniowej zatrudni regionalnych przedstawicieli handlowych.

Obowiązki:

pozyskiwanie klientów inwestycyjnych,
tworzenie ofert handlowych,
tworzenie statystyk i zestawień

Wymagania:

znajomość rynku inwestycyjnego,
doświadczenie w sprzedaży systemów oświetleniowych,
wykształcenie min. średnie, wiedza specjalistyczna dotycząca rozwiązań technicznych,
czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oczekiwania:

samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
mobilność, dyspozycyjność,
wyniki sprzedażowe po okresie próbnym

Informacje dodatkowe:

umowa o pracę
atrakcyjny system premiowy

CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@mile.info.pl