Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy – Hurtownia Zdrowej Żywności Bielsko i okolice

Kontakt:

Dariusz Zięba

"PPUH SOREL" Sp. z o.o., ul. Kopalniana 2, 43-225 Wola

E-mail: zamowienia@hurtownia-sorel.pl

Hurtownia zdrowej żywności Sorel poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel handlowy
Praca na pełny etat na terenie Śląska.
Jesteśmy hurtownią artykułów spożywczych i działamy na rynku od 1991 roku. Obecnie jako jedna z najlepiej zaopatrzonych hurtowni zajmujemy się dystrybucją m.in. żywności ekologicznej, funkcjonalnej, wegańskiej i bezglutenowej na terenie całego kraju. Kluczem do naszego sukcesu jest sprawna i rzetelna informacja oraz szybka realizacja zamówień. Z niezwykłą starannością dobieramy naszych dostawców, by móc zaoferować naszym klientom towar najwyższej jakości.

Opis stanowiska:
* aktywna sprzedaż produktów z oferty handlowej,
* pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
* utrzymywanie relacji z klientami, budowanie bazy klientów,
* realizowanie planów sprzedaży,
* dbanie o właściwą ekspozycję produktów,
* doskonałe umiejętności negocjacyjne.

Wymagania:
* znajomość i zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania,
* zorientowanie na klienta,
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
* silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,
* dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
* zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
* wysoka kultura osobista,
* dyspozycyjność,
* prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
* umowę o pracę,
* atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie),
* szkolenia,
* satysfakcję z wykonywanej pracy,
* miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres zamowienia@hurtownia-sorel.pl z dopiskiem „REKRUTACJA”.

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „PPUH SOREL” Sp. z o.o., ul. Kopalniana 2, 43-225 Wola, NIP: 646-000-84-08, REGON: 003503457 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „PPUH SOREL” Sp. z o.o., ul. Kopalniana 2, 43-225 Wola, NIP: 646-000-84-08, REGON: 003503457. Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.